Producent namiotów ekspresowych

Jesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym ogromne zaplecze produkcyjne do masowej produkcji namiotów i parasoli reklamowych. Nasza fabryka to 8000 metrów kwadratowych powierzchni ze zdolnością produkcyjną na 10 000 sztuk miesięcznie.

Producent ekspresowych namiotów na zamówienie

W oparciu o zaawansowane technologie i nowoczesne maszyny mamy na celu rozwój i produkcję różnych namiotów i parasoli  ekspresowych, reklamowych, handlowych i ogrodowych. Oferujemy namioty handlowe, expresowe, cateringowe, ogrodowe oraz parasole ogrodowe, plażowe, przeciwsłoneczne i inne.

Producent namiotów ekspresowychProdukcja namiotów i parasoli reklamowych

 

 

 

 

 

Namioty ekspresowe z nadrukiem od producenta

Nasze produkty są produkowane wyłącznie z najlepszych surowców jak aluminium, stal i materiał poliestrowy odporny na warunki atmosferyczne. Aby osiągnąć wysokie standardy jakości wdrożyliśmy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Doceniamy naszych klientów oferując im produkty według ich oczekiwań.

Producent reklamowych ekspresowych namiotów

Oferujemy ekspresowe namioty i parasole reklamowe najlepszej jakości po konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na namioty i parasole reklamowe.

namiot ekspresowy od producentaproducent parasoli reklamowych

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>